Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Akademisi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurallarım

Kurallarım Empty Kurallarım

Mesaj tarafından Albus Dumbledore Ptsi Tem. 07, 2008 2:46 pm

1-Dersime kayıt yaptırmak mecburidir tabikide. Tüm birinci sınıflar tüm dersleri alacağı gibi, tılsım dersinide alacaklar.

2-Dersler offline işlenecektir ama belki online ders işlemek gerekeblir, bunu size zaten bildiririm. RP yaptığınız zaman gereksiz rp istemiyorum. üç-beş cümlelik rp yapacaksanız hiç yapmayın boşa kirlilik olur. Ayrıca Rp yaparken benim yazdıklarımı alıntı yaparak rp yaptığınızı sanmayın. Rp değerlendirmesi yaparken kim ne kadar benden alıntı yapmış, ne kadar kendi cümlesini kurmuş ona göre değerlendirme yapıyorum.

3-Genellikle her dersimin sonunda sizlere yapmanız için ödevler vereceğim.Ödevleri yaparken Copy/Paste (Kopyala-Yapıştır) yöntemini kullanamazsınız.Kullandığınızı tespit edersem(ki ederim-hep etim) -20 puan veririrm..Ayrıca ödevinizin altına ad, soyad ve binanızı not etmeyi unutmayın.(unutulanların ödevi kabul görmeyecek.ve ona göre puan alacaklar)Vereceğim ödevleri özel mesaj yoluyla ve 1 hafta süresince bana yapılmış olarak iade edin.

4-Verdiğim ödevler Ödev Panosu'nda yer alacaktır ve ödevlerinizin puanları Duyuru Panosu'ndan sizlere açıklanacaktır.(Ödevlerinizi 50 puan üzerinden değerlendireceğim.)

5-Duyurular Duyuru Panosu'ndan, Ödevleriniz Ödev Panosu'ndan sizlere bildirilecektir.Ayrıca bana sormak istediğiniz konuları ofisimde benimle paylaşabilirsiniz. Tabiki rp out sorular özel mesajdan.

6-Dersimde her sene kayıt yaptırmak zorunludur. Ödev göndermeyenlere -25 puan veririrm. Tabiki ad-soyad ve bina-sınıf eksik olursa saymayacağımı söylemştim daha önce. Bu durumda bu kişilerde -25 puan alır.

7-Ödevlerde 2 renk kullanacaksınız. Biri başlık rengi-diğeri yazı renginiz olacak. Eğer Alıştırma RP leri istersem sizden konuşmalar farklı renklerde ayrılacak.

8-Ödevlerde kulanmak mecburi değil ama resim bulurda(konuya uygun tabi) koyarsanız ödev daha güzel görünebilir.En güzel ödevlereede +10 puan veriyorum.

9-Ödevler kesinlikle düzensiz ollmayacak. Böyle okumakta zorluk çektiğim ödevleri istemiyorum.
Albus Dumbledore
Albus Dumbledore
Profesör
Profesör

Asa : ~Ejder Nefesi~
Bağlı Olduğu Aile : Dumbledore
Meslek : Tılsım Profesörü
Yetenek :
Kurallarım Left_bar_bleue150 / 100150 / 100Kurallarım Right_bar_bleue

Derece :
Kurallarım Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Kurallarım Right_bar_bleue

Meslek Puanı :